Hakkımızda

alkan hakkinda

Alkan GroupHakkında

1959 yılında tarım amaçlı römork üretimiyle Türk sanayiine hizmete başlayan Alkan Karoser , iş hayatında 54. yılını doldurmuş bulunmaktadır.

Kurulduğu yıllarda her yöne(sağ, sol ve arka damperli) ilk Türk römorkunu yapma başarısını gösteren firmamız, bu yenilikçi yaklaşımını bu güne kadar sürdürmüştür. Daha sonra sac kasa üretimine geçen firmamız bu alanda da ülkemizin önce gelen kuruluşlarına hizmet vermeye devam etmektedir.

ALKAN 1959’dan günümüze her zaman geleceğe hizmet ve yenilikler oluşturmak için sektörünün lideri ve belirleyicisi olmak adına, sizlerden aldığı güç ve enerji ile sorunsuz, sınırsız ve sürekli müşteri hizmeti memnuniyetini yeni nesillere devretme geleneğidir.
signature e1567773980952

Hizmet VerdiğimizAlanlar

Temelleri 1959 yılında atılan Alkan Group, 50 yılı aşkın süredir, içinde bulunduğu şartların hep bir adım ötesinde sizlere hizmet sunmaktadır.

Özel Amaçlı Projeler

Mobilleşen dünyaya ayak uydurmanız için, Alkan dünyanın önde gelen firmalarına, uluslararası organizasyonlarına ve kamu kurumlarına üstün teknoloji ürünü mobil çözümler sunuyor.

Gezici Tanıtım Ve Fuar Araçları

Şasiden iç donanıma kadar Alkan üretimi olan araçlarımız ile Dünya ve Türkiye’nin en değerli markalarına; tanıtım, fuar gibi konularda mobil çözümler sunuyoruz. Yenilikçi uygulamalarımız ile aradığınız mobil çözüm için yanınızdayız.

Sağlık Hizmet Araçları

Mobil sağlık araçlarımız ile dijital mamografi, radyografi, tarama, röntgen, mobil ameliyathane, mobil poliklinik ve hastane, kan alma gibi alanlarda hizmet vermenize katkı sağlıyoruz.

Kamu Hizmet Araçları

Kamu ve belediye kurumların özel mobil ihtiyaçlarına uygun olarak  üretilen mobil ikram,  mutfak, büfe araçları ile halkımıza  daha hızlı ve etkin hizmette kamu kuruluşlarımıza destek sunuyoruz.

Gezici Güvenlik Araçları

Alkan Solution mobil güvenlik araçları, üstlendiği amacın, zorlu koşullarıyla başa çıkabilmeniz için, gelişmiş dizayn ve mühendislik becerileri ile size hızlı görev adaptasyonu sağlar.

Kiralama Hizmeti

Mobil sahne ve tanıtım araçlarımız sizin isteğinize göre tasarlayıp, üretiyor. Sizin isteğiniz üzerine araçlarınız ile belirlediğiniz süre ve konumda sizin adınıza hizmet veriyoruz.

60

Yıllık Deneyim

44785

Araç Üretimi

5870

Ülkeye İhracat

127

Çalışan

Alkan HakkındaSon Haberler

İş OrtaklarımızdanBazıları