Mobil Hastane Tırı Aracı, Konteyner ve treyler seçenekleri ile birlikte; Alkan Group’un M.C.C. için özel olarak ürettiği Mobil Hastane Araçları, içerisindeki her türlü sağlık donanım cihazları ile binlerce kişiye sağlık hizmet verebiliyor.

İhraç edilen 40 araç (20 treyler / 20 konteyner) ihtiyaç duyulan yerlerde birleştirilip konumlandırılmış, sağlık hizmeti vermeye başlamıştır.

Mobil Sahra Hastaneleri en zor zamanlarda, kurumların ihtiyacına göre tüm alt yapısı ile sıfırdan üretimi gerçekleştirebilir ve tüm sağlık çözümleri sunulabilir.

 

Etiketler: mobil hastane çözümleri,mobil hastane firmaları,mobil hastane fiyatları,mobil hastane yapan firmalar,mobil hospital sale,mobile hospital unit,mobil hastane üreticileri,mobil hastane tırı,mobil hastane konteyneri,mobil hastane dorse,mobil hastane imalatçıları,mobil hastane aracı,mobil sahra hastanesi,seyyar hastane çözümleri,seyyar hastane firmaları,seyyar hastane fiyatları,seyyar hastane yapan firmalar,seyyar hospital sale,seyyar hospital unit,seyyar hastane üreticileri,seyyar hastane tırı,seyyar hastane konteyneri,seyyar hastane dorse,seyyar hastane imalatçıları,seyyar hastane aracı,seyyar sahra hastanesi,gezici hastane çözümleri,gezici hastane firmaları,gezici hastane fiyatları,gezici hastane yapan firmalar,gezici hospital sale,gezici hospital unit,gezici hastane üreticileri,gezici hastane tırı,gezici hastane konteyneri,gezici hastane dorse,gezici hastane imalatçıları,gezici hastane aracı,gezici sahra hastanesi

  • Proje Adı Mobil Hastane
  • İş Birliği M.C.C London
  • Kategori Mobil Hastane
  • Yıl 2020