mobil ptt araci

Alkan Group ve Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi ‘nin ortak olarak geliştirdiği, 100 adet Mobil PTT Aracı, tüm Türkiye’de her türlü şartta hizmet vermek için üretildi.

mobil ptt araci
Mobil Ptt Aracı

Türkiye genelinde yaklaşık 4 bin 500 işyeri bulunan Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), yaygın hizmet ağını mobil araçlarla daha da genişletiyor. PTT, mobil araçlarla posta, kargo, bankacılık gibi alanlardaki kaliteli hizmeti ülkemizin dört bir yanında vatandaşın ayağına götürüyor.

PTT yetkilileri, konuyla ilgili olarak, “Mobil araçlar, işyerlerimizin olmadığı, acil ihtiyaç duyulan mahallerde, deprem, sel gibi doğal afet durumları ile fuar, açılış, ulusal veya uluslararası gösteri ve toplantılarda, şehir merkezinden uzak sanayi bölgelerinde, mültecilerin sosyal haklarını yerinde karşılamak adına sınır bölgelerinde ve Evrensel Posta Hizmet Yükümlüsü olan şirketimizin Evrensel Posta Hizmetleri kapsamında tanımlanan yerleşim birimlerinde hizmetlerimizin daha hızlı ve etkin sunulmasını sağlıyor” bilgisini verdi.

 

 

Bir önceki yazımız olan Mobil Mutfak, Afrin'de Sıcak Yemek Dağıtımı Yapıyor başlıklı makalemizde afrin, Alkan Group ve mobil mutfak hakkında bilgiler verilmektedir.